Nowo otwarty City Kantor w Szczecinie oferuje konkurencyjne kursy skupu i sprzedaży walut. Nasi klienci mogą dokonywać wymiany w komfortowych warunkach. Niezależnie od tego czy chcą Państwo wymienić pieniądze przed wyjazdem na wymarzone wakacje czy też w celu dokonania transakcji biznesowej – jesteśmy przez cały czas do dyspozycji. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego proponujemy najatrakcyjniejsze kursy walut oraz zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę. Naszymi priorytetami są kompleksowa i kompetentna obsługa oraz uśmiech klienta.

Karta stałego klienta

Drogi kliencie, żeby uzyskać kartę stałego klienta w naszym kantorze dokonaj jednorazowej transakcji na kwotę przekraczającą równowartość 15000 złotych.

Karta uprawnia do indywidualnego kursu zakupu i sprzedaży waluty obcej o wartości korzystniejszej niż na tablicy kursowej w kantorze. Wartość kursu będzie ustalana każdorazowo przy zawieraniu transakcji.

Stałemu klientowi przysługuje również bonifikata z wysokości 0,002 złotego w przypadku transakcji USD, EUR, CHF, GBP, CAD, AUD, CZK oraz 0,0002 złotego w przypadku SEK, DKK, NOK.

Transakcje gotówkowe

Kursy walut zmieniają się bardzo szybko, dlatego specjalnie dla Państwa oferujemy możliwość telefonicznej negocjacji i rezerwacji kursu na 4 godziny. Aktualne kursy walut znajdziecie Państwo również na naszej stronie internetowej.

Transakcje bezgotówkowe

City Kantor przygotował dla Państwa ofertę wymiany walut w formie bezgotówkowej.

Przed wykonaniem transakcji klient zobowiązany jest do:

  • wykonania telefonu do naszego kantoru, w celu ustalenia ilości i kursu po jakim nastąpi przewalutowanie
  • podpisania w naszym punkcie lub pobrania z naszej strony internetowej umowy – zlecenia wymiany walut
  • w przypadku pobrania umowy ze strony należy odesłać ją podpisaną wraz z załączonym skanem dowodu osobistego

Przelewy wykonujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9 do 17, zaraz po zaksięgowaniu kwoty na naszym koncie. Transakcje w ramach tego samego banku realizowane są w ciągu kilku minut, w przypadku różnych banków są to pierwsze najbliższe księgowania.

Umowa zlecenia wymiany walut » Pobierz
Formularz odstąpienia od umowy » Pobierz